Vážení pedagogové, milí rodiče,

na těchto stránkách naleznete řadu služeb věnovaných Partnerským školám Nakladatelství Fraus. V průběhu času budeme nabídku dále rozšiřovat.

Po přihlášení do systému získáte:

• informace o Partnerských školách Nakladatelství Fraus v celé ČR,
  • přehled připravovaných seminářů, vzdělávacích programů či konferencí ve vašem kraji,
  • možnost soutěžit o hodnotné ceny,
  • vzorky nových učebnic zdarma,
  • přístup k vašim členským certifikátům,
  • novinky ze školství.

Co je Partnerská škola Nakladatelství Fraus?

Projekt Partnerská škola Nakladatelství Fraus je zaměřen na základní školy a víceletá gymnázia, které ve větší míře využívají naše učebnice. Hlavním přínosem partnerství pro školy je kromě řady výhod možnost získat moderní technologie do výuky za zvýhodněných podmínek. Významným cílem tohoto projektu je získávání zpětných a aktuálních informací ze škol, které jsou důležitým podkladem pro hodnocení a tvorbu našich produktů. Jedinou podmínkou pro přiznání statutu Partnerská škola je používání učebnic Nakladatelství Fraus alespoň v polovině předmětů.

Jaké výhody přináší statut Partnerské školy rodičům?

Ukazuje rodičům zájem a iniciativu školy rozvíjet nové výukové metody, a tím také poskytovat lepší vzdělání svým žákům. Škola zapojená do projektu se zajímá o moderní trendy ve vyučování, které oživuje doplňkovou vzdělávací literaturou a používáním interaktivních pomůcek.

Výhody vstupu školy do programu Partnerská škola:

• množství slev
  • zasílání vzorků nových učebnic zdarma
  • odborné konzultace s pracovníky nakladatelství přímo ve škole
  • soutěže o hodnotné ceny
  • granty pro školy
  • na vyžádání možnost zasílání FRAUS Bulletinu, bezplatného zapůjčení učebnic

Vítejte!

Pokud jste Partnerskou školou Nakladatelství Fraus, přihlaste se a získejte tak přístup k dalším informacím.
Více informací o tom, jak se stát Partnerskou školou, najdete v sekci Jak se stát Partnerskou školou.

Sekce