Naše síla je v partnerství se školami

Partnerství školy a nakladatelství = kvalitní učebnice a pomůcky pro školní praxi

• Záleží vám na vašich žácích a chcete rozvíjet jejich znalosti a dovednosti uplatnitelné v 21. století?
  • Zajímáte se o moderní vzdělávací metody a nové trendy v pedagogice?
  • Chcete využívat praktické učebnice a pomůcky, které vám ulehčí práci?

Využívejte naše učebnice a pracovní sešity a spolupracujte s námi při vývoji a ověřování nových postupů a moderních pomůcek. Navíc získáte další výhody!

PARTNERSKÝM ŠKOLÁM FRAUS POSKYTUJEME V ROCE 2024 NÁSLEDUJÍCÍ VÝHODY:
  • sleva 25 % na školní multilicence interaktivních učebnic Flexibooks od Nakladatelství Fraus (vyjma Ročních školních superlicencí Flexibooks)
  • sleva 25 % na vzdělávací programy pro pedagogy
  • sleva 25 % na další vzdělávací literaturu z produkce Nakladatelství Fraus pro doplnění a rozšíření školních či učitelských knihoven (pedagogická literatura, slovníky, gramatiky, edice Čti+ apod.)
  • ZDARMA e-zápůjčky Flexibooks vybraných novinek Nakladatelství Fraus na 31 dní

CHCETE SE STÁT PARTNERSKOU ŠKOLOU FRAUS?

Aktuálně pro vás připravujeme nový atraktivnější partnerský program, proto jsme pro rok 2024 pozastavili příjem nových žádostí o partnerství. Sledujte naše weby a newslettery, o všech novinkách Vás budeme včas informovat.